fbpx

Sprzęt i gry

Dysponujemy 3 zestawami gogli HTC VIVE PRO i 1 bieżnią VIRTUIX OMNI. 

W związku z tym jednocześnie ze sprzętu mogą korzystać 3 osoby. Bieżnia jest wielkim kontrolerem, do którego działania potrzebne są gogle VR. Dlatego też bieżni nie liczymy jako dodatkowe stanowisko, a jako dodatek do już istniejącego. W razie potrzeby i po wcześniejszej rezerwacji stanowisko z bieżnią możemy zamienić na zwykłe – stojące.

Gogle VR HTC Vive Pro

gogle-htc

Jako jedyny salon VR w Trójmieście posiadamy najnowsze gogle HTC VIVE PRO.

Wyposażone są w dwa precyzyjne kontrolery, dzięki którym każdy najdrobniejszy ruch gracza jest dokładnie odwzorowany w wirtualnym świecie. Za śledzenie ruchów odpowiedzialne są dwa dołączone sensory umożliwiające rozgrywkę na polu o powierzchni kilku metrów. Do obsługi headsetów używamy najwyższej jakości sprzętu. Stworzone dla “wymagającego gracza”. 

W porównaniu do poprzedniej wersji gogli VIVE, model Pro posiada aż o 37% więcej pikseli na cal, co w rezultacie daje 615 pikseli na cal. Obraz, który zobaczysz zapiera dech w piersiach. Rozdzielczość aż 2880 x 1600 (1440 x 1600 na każde oko) oraz 110-stopniowe pole widzenia pozwolą Ci szczegółowo obejrzeć wirtualny świat i wszystkie jego elementy. 

Usłysz dźwięk tak jak chciał jego twórca. Gogle VIVE Pro oraz wbudowane słuchawki posiadają certyfikat Hi-Res. To wszystko w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym 3D sprawia, że dźwięki, które usłyszysz będą niesamowicie realistyczne. Wzmacniacz o dużej mocy jest w stanie zapewnić Ci dźwięk spotykany w słuchawkach o wysokiej impedancji.

Bieżnia VR Virtuix Omni

bieznia-gdansk

Jako jedyni w Trójmieście oraz 1 z 5 salonów VR w Polsce posiadamy bieżnię VIRTUIX OMNI.

Jest ona kontrolerem, który pozwala na naturalne poruszanie się w świecie VR. Użytkownik wchodzi do środka bieżni i może po niej biegać, a jego ruchy przenoszone są do gry.

Gracze mogą poruszać się do przodu, do tyłu oraz robić uniki na bok. Bieżnia jest przystosowana do obsługi osób od 140 do 195 cm wzrostu oraz do 130 kg wagi.

 Jeżeli chcesz spróbować czegoś więcej ta bieżnia jest dla Ciebie. Razem z goglami HTC VIVE PRO sprawi, że cały wejdziesz do wirtualnej rzeczywistości

Telewizor Philips 43"

Każde stanowisko wyposażone jest w telewizor PHILIPS 43″, aby Twoi znajomi mogli widzieć to, co Ty i bawić się razem z Tobą, a my w razie potrzeby jesteśmy w stanie precyzyjniej pomóc Ci w rozgrywce.