fbpx

Oferta dla firm i galerii

previous arrow
next arrow
Slider

Oferta wirtualnej rzeczywistości

dla firm i galerii handlowych

Wirtualna rzeczywistość, co to jest?

Wirtualna rzeczywistość (z jęz. ang. virtual reality, w skrócie VR) to stworzona komputerowo przestrzeń, do której przenosimy uczestników za pomocą specjalnych gogli. Mogą to być miejsca zarówno realne jak i fikcyjne. Doświadczysz spokoju, piękna, strachu… Możliwości są nieograniczone!

Gogle na głowie, kontrolery jako nasze dłonie, a nawet bieżnia imitująca ruchy (bieganie, chodzenie). To wszystko po to, aby poczuć się jako bohater w grze. Ruch naszego ciała – podskoki, uniki, schylanie się… Wszystko po to, aby wirtualna rzeczywistość stała się jak najbardziej realna, a świat VR otaczał nas z każdej strony – nad sobą, za sobą, pod sobą i przed sobą. Wirtualność bardzo realistycznie nas otacza, a gdy spojrzymy na kontrolery i zamiast ich normalnego wyglądu pojawiają nam się ręce lub broń możemy podbijać świat!

Kim jesteśmy?

Nasz team działa już pod ponad 7 lat, ale studio otworzyliśmy 23 listopada 2018 r. Staramy się, aby współpraca z nami była na luzie i zarazem spełniała Wasze oczekiwania. Dla nas najważniejsze jest profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Zawsze dajemy z siebie 120% aby świadczone przez nas usługi nie tylko zaspokajały potrzeby klienta, a były czymś więcej. Realizujemy nasze zlecenia na terenie całej Polski.

Nasza firma zajmuje się organizacją pokazów wirtualnej rzeczywistości na różnego rodzaju imprezach integracyjnych, promocyjnych, plenerowych i prywatnych, oraz w galeriach handlowych. Dzięki nam Państwa klienci, pracownicy czy znajomi dostaną niepowtarzalną szansę wypróbowania czym jest świat wirtualny. Za pomocą rozbudowanego systemu VR przeniesiemy ich w głębiny oceanu, zabierzemy na szczyt Mount Everest, spróbujemy naprawić stację kosmiczną lub odwiedzimy inne niezwykłe miejsca. Gwarantujemy świetną zabawę, pozytywne emocje i fachową obsługę.

Niech Twoi goście doświadczą czegoś zupełnie nierealnego….wirtualnego!

Razem zaserwujemy im doświadczenie, o którym 

będą głośno mówić i jeszcze dłużej je wspominać.

virtual-planet-logo

To, czego przestrzegamy to

przede wszystkim:

  • Przestrzegamy umówionych terminów i jesteśmy punktualni.
  • Dopasowujemy listę gier i aplikacji pod charakter wydarzenia, ale jesteśmy też otwarci na wszelkie wizje i pomysły.
  • Kompleksowo obsługujemy wydarzenia. Przyjeżdżamy, rozstawiamy sprzęt, przez cały czas trwania imprezy stanowisko VR obsługuje doświadczony animator. Na koniec składamy wszystko, dziękujemy i odjeżdżamy. Od klienta wymagamy jedynie dostępu do gniazdka elektrycznego (dużym ułatwieniem jest również dostęp do internetu), my robimy całą resztę.
  • Podczas eventów zachęcamy wszystkich obecnych do sprawdzenia czym jest VR. Zawsze mamy przygotowane aplikacje tzw „dla odważnych”, które włączamy na życzenie śmiałków. Przykładem może być spacer po desce lub rollercoaster wywołujący przypływ adrenaliny i emocji. Sprawia to, że osoby przyglądające się temu z boku ustawiają się w kolejce mówiąc „ja też chcę tego spróbować”
  • Stale śledzimy nowinki techniczne w poszukiwaniu nowych pomysłów rozszerzenia oferty. Dotyczy to zarówno sprzętu jak i gier czy aplikacji.
  • Korzystamy tylko z oryginalnego oprogramowania a za świadczone usługi wystawiamy faktury.

Nasza oferta

GOGLE VR

Posiadamy 2 stanowiska do VR. Każde z nich wyposażone jest w:

Gogle HTC VIVE PRO
2 kontrolery do gry
Stacje bazowe śledzące ruch
Monitor
Ponad 70 gier i aplikacji
gogle-htc

BIEŻNIA VR

Posiadamy 1 stanowisko wyposażone w:
Bieżnię Virtuix Omni
Buty lub nakładki do biegania w różnych rozmiarach
Czujniki ruchu nóg
Obręcze w 3 rozmiarach
Gogle HTC VIVE PRO
2 kontrolery do gry
Stacje bazowe śledzące ruch
Monitor
Wszystkie gry na bieżnię dostępne na rynku
bieznia-vr
Dodatkowo nasze stanowisko wyposażone jest w statywy do stacji bazowych, stolik do kontrolerów, klawiatury i innych potrzebnych akcesoriów, uchwyt na kabel od gogli, stojak na telewizor i roll-upy. Żeby zagwarantować bezpieczeństwo i higienę w użytkowaniu naszego sprzętu również środki dezynfekujące, grzybobójcze (w przypadku używania butów vr) i jednorazowe skarpetki są częścią naszego standardowego wyposażenia.

Indywidualna wycena Twojego eventu

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę, której potrzebujesz!