fbpx

Eksperymenty

浪漫蓝天白云气球时尚banner背景

Nowość

Eksperymenty na urodzinach!

Kochani przedstawiamy nowość, która uatrakcyjni organizowane u Nas imprezy urodzinowe, wizyty grup zorganizowanych itp.

Oferujemy:

  • bezpieczne eksperymenty dla dzieci od 5 do 15 lat
  • doświadczenie w prowadzeniu urodzin dzieci
  • 2,5 godziny zabawy z eksperymentami
  • kilka pakietów do wyboru 
  • dzieci zabierają do domu wykonane przez siebie slime i kosmetyki!

Pracujemy na naturalnych produktach w pełni bezpiecznych dla dzieci i stosowanych w Państwa domach, np. olej roślinny, klej szkolny, płyn do naczyń, balony, wycinanki…

—Pngtree—teacher and student who are_4648819

Do wyboru pakiet:

Labolatorium slime

Dowiecie się czym jest slime i jak się nim bawić, poznacie tajne składniki na zrobienie najlepszego glutka we wszechświecie oraz z naszą pomocą stworzycie 2 wybrane przez siebie glutki! Wybór będzie ogromny: slime kolorowy, przezroczysty, brokatowy, z cekinami, chmurkowy (fluffy), crunchy, pachnący… A co najlepsze – możecie puścić wodze fantazji i pomieszać dowolne składniki. Dwukolorowy lub tęczowy slime? Żaden problem!

Przygotujemy też kolorowe słoiczki dla Waszych slime, żeby bezpiecznie wróciły z Wami do domu. Ozdobimy je oczkami, drucikami, wycinankami, sznureczkami, mazakami… Będzie wszystko co potrzebne, żeby stworzyć glutkowi wymarzony domek!

Dla dzieci 5 – 15 lat (30 zł/os)

Mały chemik

Lubicie kolorowe eksperymenty? Pobawimy się odczynnikami i stworzymy prawdziwą tęczę barw. Ale spokojnie… Wszystkie wykorzystane substancje będą bezpieczne dla małych chemików! Stworzymy wulkan, sprawimy, że balon sam się napompuje, będziemy malować na mleku i stworzymy własną lampę lawę! Zajęcia podzielone są na 2 grupy wiekowe. Eksperymenty dostosowane do wieku dzieci.

Na koniec uczestnicy stworzą gniotki, które zabiorą do domu.

Dla dzieci 4 – 6 lat i  7 – 15 lat (35 zł/os)

Kosmetyczne party

Marzyłaś kiedykolwiek o stworzeniu swoich perfum? Chcesz się dowiedzieć jak zrobić naturalne kosmetyki? Zapraszamy na kosmetyczne party! Z naszą pomocą zrobicie 2 wybrane przez siebie produkty: mydełko, perfum, sól lub kulę do kąpieli, błyszczyk lub mega pachnącą świecę! Wszystkie składniki użyte do wykonania kosmetyków są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. 

Wykonane kosmetyki elegancko zapakujecie i zabierzecie ze sobą do domu.

Dla dzieci 7 – 15 lat (42 zł/os)

Pakiety można dokupić do oferty urodzinowej VR jak i skorzystać jedynie z eksperymentów. Minimalna ilość osób to 10.

Sprawdź też ofertę naszych boxów kreatywnych w sklepie online: